0

Sepet

Aylık Toplam Tutar
KDV % 18
Yıllık Genel Toplam *KDV Dahil Değildir.

Çalışan ve iş yeri sayınızı, sektör ve firma ismini seçerek Süper Portal modüllerimiz hakkında kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz.

İşletmenize ve iş hacminize özel tekliflendirme ile size en uygun teklifi alabilir ve aylık ne ödeyeceğinizi görebilirsiniz.

Size Özel Fiyatlandırma
Size Özel Fiyatlandırma
Sektörünüze, çalışan ve iş yeri sayınıza göre belirlenen fiyatlar
Makul Ödeme Planı
Makul Ödeme Planı
Aylık – Yıllık – Tek Seferlik ödemelerle kullanabileceğiniz uygun ödemeler
Modüler Yapı
Modüler Yapı
İstediğin an satın al, istediğin an kullanımı durdur. Süper Portal ile kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun şekilde modül satın alabilir ya da üyelik sonlandırabilirsiniz.
Çalışan Sayısı
İş Yeri Sayısı
Sektör *
Diğer
Firma Adı *
Grup Şirket Adı *
Toplam Tüzel Kişi Sayısı
 • Personel Teşvik Sistemi

  Modülü

  “Personel Teşvik Sistemleri” ile SGK teşvik işlemlerinizi dijital olarak yürütebilirsiniz. SGK teşviklerinizi hesaplarken tüm rapor arşivinize hızlıca ulaşabilir, teşvik potansiyellerinizi görüntüleyebilir ve teşvik tasarrufunuzu maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

  Teklif almak için sepete ekleyiniz.
 • Dijital Otomasyon Sistem Teknolojileri

  Modülü

  İnsan Kaynaklarının “DOST”u “Dijital Otomasyon Sistemleri Teknolojileri” ile tüm SGK işlemlerinizi otomatik şekilde yönetebilirsiniz. Tespit, tarama, onay ve hesaplama gibi işlemlerinizi sizin yerinize dijital olarak yapan Rasyobotlar ile zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

  ₺20
  Aylık Toplam Aylık İş yeri Başına 20 TL + KDV
 • İşbaşı Eğitim Programı Dijital Asistanı

  Modülü

  İEP Dijital Asistan (İDA) ile İŞKUR “İşbaşı Eğitim Programı” teşvikinden maksimum oranda faydalanabilirsiniz. Operasyonel süreçlerinizi dijital olarak yönetebilir, programla ilgili finansal raporlarınızı İEP Dijital Asistan (İDA) aracılığıyla hazırlayabilirsiniz.

  ₺5
  Aylık Toplam İEP’li Kursiyer Başına En Az 5 TL + KDV
 • Bordrotek

  Modülü

  “Bordrotek” ile tüm İK yönetiminizi ve bordro outsource süreçlerinizi tek ekranda yürütebilirsiniz. Personel özlük dosyalarınızı dijital olarak arşivleyebilir, izin yönetimi ve takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  ₺2
  Aylık Toplam Çalışan Başına Aylık Ücret 2 TL + KDV
 • Ücret Analizi

  Modülü

  “Ücret Analizi” ile maaş politikalarına yön verecek raporları görüntüleyebilir; verilerin tamamını yıllara, sektörlere, bölgelere ve meslek kodlarına göre filtreleyebilirsiniz. İş yerinizde “Doğru Mesleğe Doğru Ücret” politikası uygulayabilirsiniz.

  ₺1.000
  Aylık Toplam Raporlara Erişim Aylık 1.000 TL + KDV
 • SGK Oturum Yardımcısı

  Eklentisi

  “SGK Oturum Yardımcısı” ile tüm SGK şifrelerinizi güvenli şekilde kayıt altına alabilir, ezberlemeden ve çalışanlarınızla paylaşmak zorunda kalmadan güvenle saklayabilirsiniz.

  ₺5
  Aylık Toplam Aylık İş yeri Başına 5 TL + KDV
 • Dijital Kişisel Verileri Koruma Kanunu

  Modülü

  “Dijital KVKK” ile Kişisel Verilerin Korunması Kanunu süreçlerinizi dijital olarak yönetebilirsiniz. KVKK ile ilgili güncel bilgi ve belgelere tek noktadan ulaşabilirsiniz.

  Ücretsiz
 • Mesleki Yeterlilik Belgelendirme

  Modülü

  “Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Modülü” ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından belirtilen zorunlu meslek kodlarındaki çalışanlarınızı belirleyebilirsiniz. Mesleki yeterlilik kapsamında çalışan personellerinizin belge süreçlerini takip edebilir, MYK tarafından akreditasyonu sağlanan kurumların bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Ücretsiz
 • Kurumsal ve Dijital SGK Danışmanlığı (KDSD)

  Modülü

  “KDSD” ile Kurumsal SGK Danışmanlığı hizmetimizden dijital olarak da faydalanabilirsiniz. SGK mevzuatı ile ilgili tüm güncellemelere anlık olarak ulaşabilir, uzman avukatlarımızın ve danışmanlarımızın eğitimlerine katılabilir ve pratik hesaplamalar yapabilirsiniz.

  Ücretsiz
 • Rasyotek Akademi

  Modülü

  Rasyotek tarafından online ya da kayıtlı eğitimlerin gerçekleştirildiği dijital eğitim platformudur.

  Ücretsiz
 • İK Raporları

  Modülü

  “İnsan Kaynakları ve Operasyonel Raporlar” ile anlık olarak ihtiyaç duyabileceğiniz iş gücü raporlarına ulaşabilir, personellerinizin kıdem ve ihbar tazminatı hak ediş takibini gerçekleştirebilirsiniz.

  Ücretsiz
 • Lokasyon Analizi

  Modülü

  "Lokasyon Analizi” ile iş yerlerinizin bulunduğu bölgelerdeki sosyo-ekonomik verilere ulaşabilirsiniz. İlgili yerleşimlerdeki nüfus dağılımları, eğitim düzeyleri, harcama alışkanlıkları gibi verilerle; bölgesel dinamiklere hâkim olabilirsiniz.

  Ücretsiz
PTS

Süper Portal platformumuzda yer alan modüllerin dinamik ve ekonomik ücretlendirme politikası ile belirlenmiş ve sizlere özel olarak hazırlanmış fiyat listesi ile aşağıda bilgilerinize sunarız.

Teklifimiz, tarihi mesai bitimine kadar geçerlidir.

Modüllerimiz sizin tercih ettiğiniz kullanım durumlarına göre faturalandırılmaktadır. Tercihinize göre modüllerimizden birini, bir kısmını ya da tamamını kullanabilirsiniz.